finansowy favicon

PREMIERA

SPÓŁKI BEZ TAJEMNIC

WYOBRAŹ SOBIE, ŻE ISTNIEJE JEDEN MAGICZNY TRIK, KTÓRY SPRAWIA, ŻE W TWOJEJ FIRMIE KAŻDEGO ROKU ZOSTAJE 50, 100, 200 LUB 300 TYSIĘCY ZŁOTYCH WIĘCEJ…CO ZROBIŁBYŚ Z TYMI PIENIĘDZMI? ILE TWOICH PROBLEMÓW BY TO ROZWIĄZAŁO?

A TERAZ NAJLEPSZE… SPEŁNIENIE TWOICH MARZEŃ JEST PROSTSZE, NIŻ MYŚLISZ. MOŻESZ POZBYĆ SIĘ KŁOPOTLIWEGO ZUSU, SKŁADKI ZDROWOTNEJ ORAZ PŁACIĆ MNIEJSZY PODATEK DOCHODOWY. W DODATKU TWÓJ MAJĄTEK PRYWATNY POZOSTANIE BEZPIECZNY.

ZAINTERESOWANY? NIE CZEKAJ!
KAŻDY DZIEŃ ZWLEKANIA TO ZŁOTÓWKI PRZEPALONE NA PODATKI.

CO ZYSKASZ KUPUJĄC KURS?

ZAOSZCZĘDZISZ SETKI TYSIĘCY ZŁOTYCH

W całkowicie legalny sposób, przestaniesz oddawać swoje ciężko zarobione pieniądze w ręce rządu.

BEZPIECZNE PROWADZENIE BIZNESU

Dowiesz się jak prowadzić biznes bezpiecznie, bez ryzykowania swoimi rodzinnym majątkiem.

ZYSKASZ WIĘCEJ
CZASU DLA SIEBIE

Dzięki optymalizacji biznesu przestaniesz w końcu gonić jak chomik w kołowrotku. W końcu będziesz mógł znaleźć czas dla siebie i rodziny.

CO KUPUJESZ?

SPÓŁKI BEZ TAJEMNIC TO KURS ONLINE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW O SPÓŁKACH Z O. O. WIEDZA W NIM ZAWARTA JEST PODANA W PROSTY SPOSÓB I PODZIELONA NA KILKUMINUTOWE LEKCJE, ABY NAWET NAJBARDZIEJ ZAPRACOWANI MOGLI Z NIEGO KORZYSTAĆ.

W KURSIE OMAWIAMY PROCES ZAKŁADANIA SPÓŁKI OD A DO Z ORAZ ZDRADZAMY TAJNIKI PODATKOWE, KTÓRE SPRAWIAJĄ, ŻE KURS ZWRACA SIĘ JUŻ OD PIERWSZEGO MIESIĄCA.

ZA WARTOŚĆ MERYTORYCZNĄ ODPOWIADA DAWID REJMER, DOKTOR NAUK PRAWNYCH, KTÓRY NA CO DZIEŃ OPTYMALIZUJE NAJWIĘKSZE BIZNESY W POLSCE.

JEŻELI W TRAKCIE KURSU, POJAWIŁYBY CI SIĘ PYTANIA, TO W KAŻDEJ CHWILI BĘDZIESZ MÓGŁ JE ZADAĆ. ODPOWIEDZI POZNASZ NA DARMOWYCH WEBINARACH ORGANIZOWANYCH DLA KURSANTÓW.

W POLSCE MÓWI SIĘ, ŻE:

CO, JEŚLI POWIEDZIELIBYŚMY CI, ŻE TO TYLKO CZĘSTO POWIELANE MITY I BZDURY, KTÓRE WYNIKAJĄ Z BRAKU WIEDZY I STRACHU PRZED ROZWOJEM?

W KURSIE SPÓŁKI BEZ TAJEMNIC PROWADZIMY CIĘ PRZEZ CAŁY PROCES KROK PO KROKU. NA KONIEC MOŻESZ TYLKO ŻAŁOWAĆ, ŻE ZA PÓŹNO ZACZĄŁEŚ.

DLA KOGO JEST TEN KURS?

Spółki Bez Tajemnic jest dla Ciebie, jeżeli

Spółki Bez Tajemnic nie jest dla Ciebie, jeżeli

ILE ZAOSZCZĘDZISZ NA ZAŁOŻENIU SPÓŁKI?

Przykład: Firma budowlana zarabia: 1,24 mln zł rocznie przy przychodach w wysokości 5 mln zł rocznie (stawka ryczałtu 5,5%). Właściciel potrzebuje wypłacić na własne potrzeby 20 tys zł miesięcznie (0,24 mln rocznie).
Pozostały zysk jest potrzebny na dalszy rozwój biznesu.

JDG

na które wkrótce wpadnie rząd...
[suma]

Sp. z o.o.

można taniej, ale nie chcieliśmy Cię dołować...
[suma_pr]

OSZCZĘDZASZ MINIMUM 350,200 ZŁ

SPIS TREŚCI KURSU:

ZOBACZ DARMOWĄ LEKCJĘ Z KURSU:

ZAMÓW KURS SPÓŁKI BEZ TAJEMNIC I PRZESTAŃ TRACIĆ PIENIĄDZE

799,00 zł

799,00 zł

GWARANCJA SATYSFAKCJI

ZAKŁADAJĄC SPÓŁKĘ, MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ. ANALOGICZNIE JEST Z NASZYM PRODUKTEM. OTRZYMUJESZ OD NAS 14-DNIOWĄ GWARANCJĘ SATYSFAKCJI. MOŻESZ ZWRÓCIĆ PRODUKT W CIĄGU 14 DNI BEZ PODAWANIA PRZYCZYNY, A ODDAMY CI PIENIĄDZE.

FAQ

Promocja na kurs trwa do końca lutego. Zniżka wynosi 200 zł.

MOŻESZ ZAPŁACIĆ ZA POMOCĄ TPAY – DO WYBORU JEST NP. BLIK LUB SZYBKI PRZELEW.

Kurs jest dostarczany elektronicznie, prosto na Twojego maila (po zakupie dostajesz link z dostępem). Cały proces nie powinien trwać dłużej niż kilka minut. Dostęp do kursu jest na zawsze! Możesz korzystać bez żadnych ograniczeń.

Oczywiście! Możesz, a nawet powinieneś 🙂 

Tak! kurs jest objęty gwarancją satysfakcji. Jeżeli produkt Ci się nie spodoba, lub nie spełni twoich oczekiwań, to w ciągu 14 dni, oddamy Ci twoje pieniądze bez zadawania pytań. Wystarczy, że poprosisz.